Co jste dnes udělali...

prohledat
124995 příspěvků (zobrazeno 39551 až 39600) od 06.12.2007 do 22.06.2026, založil/a iDawe
řadit dle data
23:16:17
31.10.2012
afro100
-> minno: on ten valcek je zvnutra uplne rovnaky ako skodovacky, Mime som na slapetku daval jeden tento valcek, ked som robil brzdy (iny momentalne nebol) a problem s tym neni.

Mam za to, ze sa tieto valceky davali ku koncu vyroby aj na nase skodovky.
23:10:19
31.10.2012
minno
-> afro100: takže by malo stačiť pýtať odvzdušňováky na favo, čo..... No vidíš to, teraz si spomínam, že keď som robil brzdy na kolegyninom Fave a menil som zároveň aj zadné odvzdušňováky, tak som tam dával také isté s takým predĺženým šesťhranom....Len nechápem prečo ten predĺžený šesťhran mal teraz u mňa odvzdušňovák len jeden valček a na druhom bol ten šesťhran nepoužiteľne zakrpatený....asi zmätok.

Tiež je ale čudné že sú to - ako vravíš ty, favo valčeky. Tie valčeky som demontoval z novej sady kompletného zadného ústrojenstva na škodovku (štít, pakne, valček, mechanizmy), ktoré som mal v zálohe.
upraveno 1x, naposled 31.10.2012 23:10:56
23:02:34
31.10.2012
afro100
-> minno: valceky co mas ty s 10mm zavitom su pre prve roky fáva, tzn. ked kupis valcek na fáv a nie na skodovku, tak tam bude ten vacsi ovzdusnovak
22:59:56
31.10.2012
minno
Dnes sa "darilo". Prídem večer ku kamarátovi (30 km) do jeho garáže s elektrikou, že vymeníme moje tečúce zadné brzdové prasce. A tak zhodíme zadné kolesá, rozmontujeme ľavú stranu, odkrútim brzdovú hadicu od prasaťa a v tom zrazu tma! Vypadla elektrika na celom sídlisku8 Tak nám ostalo svetlo už len z malej lampičky na baterky, hovno sme videli ale tak nejako sme tú jednu stranu spravili. Po dokončení elektrika a svetlo zas nabehli.

Druhú stranu sme už ani nerobili, pretože na druhom novom valčeku je naprd odvzdušňovák - moc krátka hlavička, po namontovaní valčeka na štít sa tam nedá dostať žiadnym kľúčom....
A k tomu mám vlastne aj otázku - nové valčeky mám origo PAL zo starých zásob a na nich sú odvzdušňováky s 10 mm závitom. Novodobé valčeky už však mávajú odvzdušňováky s užším závitom - 9, či 8 mm. Otázka znie: Dajú sa dnes tie 10 mm odvzdušňováky ešte bežne kúpiť? Ja som sa s takými doteraz ešte nestretol.
upraveno 1x, naposled 31.10.2012 23:01:31
22:31:42
31.10.2012
Bucin
-> Fajt: já myslí určitě ano taky jsem si už nachystal 4
skoda-virt.cz/cz/.../7111 4-co-jste-dnes-udelali?got opost=3...
20:57:51
31.10.2012
Tuner#2 - zrušená registrace
-> Pavel P.. 31.10.12 20:21:35: Přesně tak, sání to mělo otočené směrem k zemi a jezdilo to slušně. Konec konců právě z toho auta to teď Bedřich staví 4
20:40:21
31.10.2012
Fajt - zrušená registrace
Uz jsem koukal ale nemohu to celo sehnat
20:29:06
31.10.2012
castrol
-> Fajt: tak si zozen novu a tuto nerez 4
20:22:55
31.10.2012
Fajt - zrušená registrace
-> Pavel P..: Jo jo taky ma sousedka od mami z baraku takovou peknou libovou ale stejne bych asi byl radsi kdyby tam to vetrani bylo :)
20:21:35
31.10.2012
Pavel P..
nějakou dobu to i takhle sjíždělo z pásu a ty auta fungovala, jezdila a jezdí dodnes4
20:14:34
31.10.2012
Fajt - zrušená registrace
-> Milan 136: TAky moznost ale nechtel jsem nic tak napadneho :D
20:13:53
31.10.2012
Milan 136
20:12:22
31.10.2012
Fajt - zrušená registrace
Jo jo uz me to taky napadlo premejslel sem ze bych to celo vyrezal a dal pres to tu original mrrizku co myslite ??
20:10:28
31.10.2012
OndraKrupi
-> Fajt: teplíčko
20:03:36
31.10.2012
Fajt - zrušená registrace
-> m8rinek: jak dobre ?
20:03:21
31.10.2012
Milan 136
-> m8rinek: 3
20:02:36
31.10.2012
m8rinek
-> Fajt: budeš dělat motoru dobře?
20:01:29
31.10.2012
Fajt - zrušená registrace
dnes jsem zkousel hladkou kapotu a nove celo
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Fajt - zrušená registrace vložen 31.10.2012 20:01:29
19:45:08
31.10.2012
munkac - zrušená registrace
bigfavo 30.10.12 09:53:01 napsal:
→ munkac: na tom eve sa vozil ivan kandrac ?? 1
hej hej to je presne to1
18:14:56
31.10.2012
castrol
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : aj tak bude za chvilu plna 1
23:42:47
30.10.2012
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> castrol 30.10.12 18:41:54: Já chci taky takovou garáž! 9
23:00:31
30.10.2012
Majki
-> Gryzly: a chutnal krém? 3
22:46:20
30.10.2012
minno
-> Gryzly: jááj to máš toho favorita či feldu však, čo si sem dával fotku, také vzhľadovo presne tvoj štýl :D Tak snáď ten motor bude ešte v poriadku dlho fungovať.
22:42:24
30.10.2012
Gryzly
-> minno: Moje spotřební. Dnes rozebrané, zíttra složím, snad.
A ten motor je dobře uložený, ale to auto furt couvá.
22:35:37
30.10.2012
minno
-> Gryzly 30.10.12 22:22:33: ten motor v tom aute je nesprávne natočený, takže to nebude to správne auto. Koho to? Už opravené?
22:28:31
30.10.2012
Gryzly
-> Vojtisek: na pouštění vzduchu do klaksonu bych použil z vrakoviště elektroventil na LPG. Je to na 12V a bude za hubičku. Koncovky můžeš použít bud kousek měděné LPG trubky nebo to má i šroubení.
Takhle to mám nachystané já.
22:22:33
30.10.2012
Gryzly
Dnes jsem pekl žloutkový krém.
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Gryzly vložen 30.10.2012 22:22:33
21:07:53
30.10.2012
Majki
Vyměnil tekoucí termostat a chladič :)
20:29:27
30.10.2012
Kocvin
-> castrol: 1 1
20:27:29
30.10.2012
castrol
-> Kocvin: ale no nebud skromny 1
20:22:49
30.10.2012
Kocvin
-> castrol: Jsem to ale kokot slepý 3
20:20:03
30.10.2012
castrol
-> Kocvin: zvedak je casom v plane a jama je pod autom 4
20:18:46
30.10.2012
Kocvin
-> castrol: Tak to je garáž snů 9 Ještě zvedák nebo kanál a je to úplně top2
19:22:57
30.10.2012
castrol
-> Lubes: len 3 ale casom kto vie
19:21:17
30.10.2012
Lubes - zrušená registrace
-> castrol: koľko áut?:-D...10 ???3
19:18:44
30.10.2012
castrol
-> Lubes: nie len pre auta 1
19:18:34
30.10.2012
alpin
-> MaiffyW3: jasné jasné 4
19:17:54
30.10.2012
Lubes - zrušená registrace
-> castrol: to je garáž pre autobus?????9
19:14:29
30.10.2012
castrol
-> MaiffyW3: dik ale prace estedost
19:13:43
30.10.2012
MaiffyW3
-> alpin: vždy lepšie ako mala 6 -> castrol: inač maš ju perfektne spravenu tu garaž 4
19:11:31
30.10.2012
castrol
-> alpin: nieje ja mam male auto 1
19:09:42
30.10.2012
alpin
-> castrol: ta garáž je velká jak galaxia 9
18:41:54
30.10.2012
castrol
prezul som
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od castrol vložen 30.10.2012 18:41:54
17:04:00
30.10.2012
Majklsto
-> Petrson: ano, mám to tak
16:55:48
30.10.2012
Petrson
Rychlý dotaz. Nák sem nenašel .Je možný použít z avie tlakoměr na vzduch jako tlakoměr oleje? Číselný rozsah je stejný. Ale co budík , snese to?
12:45:41
30.10.2012
Lubes - zrušená registrace
Tak dnes som rozobral vlečku z rapida,vystriekal dutiny a vo filcke vymenil nemrzku a zimné gumy 4
12:24:32
30.10.2012
Fajt - zrušená registrace
Konecne vyklidil garaz takaspon tak aby se tam veslo auto :D ..... aspon na neco je ta kontrolka dobra 3
zvětšit Co jste dnes udělali... - obrázek od Fajt - zrušená registrace vložen 30.10.2012 12:24:32
upraveno 1x, naposled 30.10.2012 12:26:22
09:53:01
30.10.2012
bigfavo
-> munkac: na tom eve sa vozil ivan kandrac ?? 1
09:20:35
30.10.2012
palinator
-> DJFrndzalica 29.10.12 21:30:30:
158
08:04:10
30.10.2012
Don_pepe
-> Jozka: Tak je fakt že debil s razítkem je těžkej protivník...
Extreme Tyres