-> minno: on ten valcek je zvnutra uplne rovnaky ako skodovacky, Mime som na slapetku daval jeden tento valcek, ked som robil brzdy (iny momentalne nebol) a problem s tym neni.
Mam za to, ze sa tieto valceky davali ku koncu vyroby aj na nase skodovky.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Co jste dnes udělali...
23:16:17
31.10.2012
31.10.2012

afro100
23:10:19
31.10.2012
31.10.2012

minno
-> afro100: takže by malo stačiť pýtať odvzdušňováky na favo, čo..... No vidíš to, teraz si spomínam, že keď som robil brzdy na kolegyninom Fave a menil som zároveň aj zadné odvzdušňováky, tak som tam dával také isté s takým predĺženým šesťhranom....Len nechápem prečo ten predĺžený šesťhran mal teraz u mňa odvzdušňovák len jeden valček a na druhom bol ten šesťhran nepoužiteľne zakrpatený....asi zmätok.
Tiež je ale čudné že sú to - ako vravíš ty, favo valčeky. Tie valčeky som demontoval z novej sady kompletného zadného ústrojenstva na škodovku (štít, pakne, valček, mechanizmy), ktoré som mal v zálohe.
Tiež je ale čudné že sú to - ako vravíš ty, favo valčeky. Tie valčeky som demontoval z novej sady kompletného zadného ústrojenstva na škodovku (štít, pakne, valček, mechanizmy), ktoré som mal v zálohe.
23:02:34
31.10.2012
31.10.2012

afro100
-> minno: valceky co mas ty s 10mm zavitom su pre prve roky fáva, tzn. ked kupis valcek na fáv a nie na skodovku, tak tam bude ten vacsi ovzdusnovak
22:59:56
31.10.2012
31.10.2012

minno
Dnes sa "darilo". Prídem večer ku kamarátovi (30 km) do jeho garáže s elektrikou, že vymeníme moje tečúce zadné brzdové prasce. A tak zhodíme zadné kolesá, rozmontujeme ľavú stranu, odkrútim brzdovú hadicu od prasaťa a v tom zrazu tma! Vypadla elektrika na celom sídlisku
Tak nám ostalo svetlo už len z malej lampičky na baterky, hovno sme videli ale tak nejako sme tú jednu stranu spravili. Po dokončení elektrika a svetlo zas nabehli.
Druhú stranu sme už ani nerobili, pretože na druhom novom valčeku je naprd odvzdušňovák - moc krátka hlavička, po namontovaní valčeka na štít sa tam nedá dostať žiadnym kľúčom....
A k tomu mám vlastne aj otázku - nové valčeky mám origo PAL zo starých zásob a na nich sú odvzdušňováky s 10 mm závitom. Novodobé valčeky už však mávajú odvzdušňováky s užším závitom - 9, či 8 mm. Otázka znie: Dajú sa dnes tie 10 mm odvzdušňováky ešte bežne kúpiť? Ja som sa s takými doteraz ešte nestretol.
Tak nám ostalo svetlo už len z malej lampičky na baterky, hovno sme videli ale tak nejako sme tú jednu stranu spravili. Po dokončení elektrika a svetlo zas nabehli.Druhú stranu sme už ani nerobili, pretože na druhom novom valčeku je naprd odvzdušňovák - moc krátka hlavička, po namontovaní valčeka na štít sa tam nedá dostať žiadnym kľúčom....
A k tomu mám vlastne aj otázku - nové valčeky mám origo PAL zo starých zásob a na nich sú odvzdušňováky s 10 mm závitom. Novodobé valčeky už však mávajú odvzdušňováky s užším závitom - 9, či 8 mm. Otázka znie: Dajú sa dnes tie 10 mm odvzdušňováky ešte bežne kúpiť? Ja som sa s takými doteraz ešte nestretol.
22:31:42
31.10.2012
31.10.2012

Bucin
-> Fajt: já myslí určitě ano taky jsem si už nachystal 
skoda-virt.cz/cz/.../7111 4-co-jste-dnes-udelali?got opost=3...

skoda-virt.cz/cz/.../7111 4-co-jste-dnes-udelali?got opost=3...
20:57:51
31.10.2012
31.10.2012

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Pavel P.. 31.10.12 20:21:35: Přesně tak, sání to mělo otočené směrem k zemi a jezdilo to slušně. Konec konců právě z toho auta to teď Bedřich staví 

20:40:21
31.10.2012
31.10.2012

Fajt - zrušená registrace
Uz jsem koukal ale nemohu to celo sehnat
20:29:06
31.10.2012
31.10.2012

castrol
-> Fajt: tak si zozen novu a tuto nerez 

20:22:55
31.10.2012
31.10.2012

Fajt - zrušená registrace
-> Pavel P..: Jo jo taky ma sousedka od mami z baraku takovou peknou libovou ale stejne bych asi byl radsi kdyby tam to vetrani bylo :)
20:21:35
31.10.2012
31.10.2012

Pavel P..
nějakou dobu to i takhle sjíždělo z pásu a ty auta fungovala, jezdila a jezdí dodnes

20:14:34
31.10.2012
31.10.2012

Fajt - zrušená registrace
-> Milan 136: TAky moznost ale nechtel jsem nic tak napadneho :D
20:13:53
31.10.2012
31.10.2012

Milan 136
20:12:22
31.10.2012
31.10.2012

Fajt - zrušená registrace
Jo jo uz me to taky napadlo premejslel sem ze bych to celo vyrezal a dal pres to tu original mrrizku co myslite ??
20:10:28
31.10.2012
31.10.2012

OndraKrupi
-> Fajt: teplíčko
20:03:36
31.10.2012
31.10.2012

Fajt - zrušená registrace
-> m8rinek: jak dobre ?
20:03:21
31.10.2012
31.10.2012

Milan 136
-> m8rinek: 

20:02:36
31.10.2012
31.10.2012

m8rinek
-> Fajt: budeš dělat motoru dobře?
20:01:29
31.10.2012
31.10.2012

Fajt - zrušená registrace
dnes jsem zkousel hladkou kapotu a nove celo
19:45:08
31.10.2012
31.10.2012

munkac - zrušená registrace
bigfavo 30.10.12 09:53:01 napsal:
→ munkac: na tom eve sa vozil ivan kandrac ??
hej hej to je presne to
→ munkac: na tom eve sa vozil ivan kandrac ??
hej hej to je presne to
18:14:56
31.10.2012
31.10.2012

castrol
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) : aj tak bude za chvilu plna 

23:42:47
30.10.2012
30.10.2012

dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> castrol 30.10.12 18:41:54: Já chci taky takovou garáž! 

23:00:31
30.10.2012
30.10.2012

Majki
-> Gryzly: a chutnal krém? 

22:46:20
30.10.2012
30.10.2012

minno
-> Gryzly: jááj to máš toho favorita či feldu však, čo si sem dával fotku, také vzhľadovo presne tvoj štýl :D Tak snáď ten motor bude ešte v poriadku dlho fungovať.
22:42:24
30.10.2012
30.10.2012

Gryzly
-> minno: Moje spotřební. Dnes rozebrané, zíttra složím, snad.
A ten motor je dobře uložený, ale to auto furt couvá.
A ten motor je dobře uložený, ale to auto furt couvá.
22:35:37
30.10.2012
30.10.2012

minno
-> Gryzly 30.10.12 22:22:33: ten motor v tom aute je nesprávne natočený, takže to nebude to správne auto. Koho to? Už opravené?
22:28:31
30.10.2012
30.10.2012

Gryzly
-> Vojtisek: na pouštění vzduchu do klaksonu bych použil z vrakoviště elektroventil na LPG. Je to na 12V a bude za hubičku. Koncovky můžeš použít bud kousek měděné LPG trubky nebo to má i šroubení.
Takhle to mám nachystané já.
Takhle to mám nachystané já.
22:22:33
30.10.2012
30.10.2012

Gryzly
Dnes jsem pekl žloutkový krém.
21:07:53
30.10.2012
30.10.2012

Majki
Vyměnil tekoucí termostat a chladič :)
20:29:27
30.10.2012
30.10.2012

Kocvin
-> castrol:


20:27:29
30.10.2012
30.10.2012

castrol
-> Kocvin: ale no nebud skromny 

20:22:49
30.10.2012
30.10.2012

Kocvin
-> castrol: Jsem to ale kokot slepý 

20:20:03
30.10.2012
30.10.2012

castrol
-> Kocvin: zvedak je casom v plane a jama je pod autom 

20:18:46
30.10.2012
30.10.2012

Kocvin
-> castrol: Tak to je garáž snů
Ještě zvedák nebo kanál a je to úplně top
Ještě zvedák nebo kanál a je to úplně top
19:22:57
30.10.2012
30.10.2012

castrol
-> Lubes: len 3 ale casom kto vie
19:21:17
30.10.2012
30.10.2012

Lubes - zrušená registrace
-> castrol: koľko áut?:-D...10 ???

19:18:44
30.10.2012
30.10.2012

castrol
-> Lubes: nie len pre auta 

19:18:34
30.10.2012
30.10.2012

alpin
-> MaiffyW3: jasné jasné 

19:17:54
30.10.2012
30.10.2012

Lubes - zrušená registrace
-> castrol: to je garáž pre autobus?????

19:14:29
30.10.2012
30.10.2012

castrol
-> MaiffyW3: dik ale prace estedost
19:13:43
30.10.2012
30.10.2012

MaiffyW3
-> alpin: vždy lepšie ako mala
-> castrol: inač maš ju perfektne spravenu tu garaž 
-> castrol: inač maš ju perfektne spravenu tu garaž 
19:11:31
30.10.2012
30.10.2012

castrol
-> alpin: nieje ja mam male auto 

19:09:42
30.10.2012
30.10.2012

alpin
-> castrol: ta garáž je velká jak galaxia 

18:41:54
30.10.2012
30.10.2012

castrol
prezul som
17:04:00
30.10.2012
30.10.2012

Majklsto
-> Petrson: ano, mám to tak
16:55:48
30.10.2012
30.10.2012

Petrson
Rychlý dotaz. Nák sem nenašel .Je možný použít z avie tlakoměr na vzduch jako tlakoměr oleje? Číselný rozsah je stejný. Ale co budík , snese to?
12:45:41
30.10.2012
30.10.2012

Lubes - zrušená registrace
Tak dnes som rozobral vlečku z rapida,vystriekal dutiny a vo filcke vymenil nemrzku a zimné gumy 

12:24:32
30.10.2012
30.10.2012

Fajt - zrušená registrace
Konecne vyklidil garaz takaspon tak aby se tam veslo auto :D ..... aspon na neco je ta kontrolka dobra 

09:53:01
30.10.2012
30.10.2012

bigfavo
-> munkac: na tom eve sa vozil ivan kandrac ?? 

09:20:35
30.10.2012
30.10.2012

palinator
-> DJFrndzalica 29.10.12 21:30:30:


08:04:10
30.10.2012
30.10.2012

Don_pepe
-> Jozka: Tak je fakt že debil s razítkem je těžkej protivník...
