
-> Pavel P.. 03.11.12 19:34:59:

Pavel P.. 03.11.12 20:16:38 napsal:
→ michael: spotřebák… bych to musel vysávat každej
tejden, to nemá cenu.
Moje řeč.






Origo 742.136 hlava a motor na LPG a každých 5000km výfukové ventily uplně natvrdo
Jezdit se s tím dá ale chyta jen na benzín,po spravení těch vuli i na LPG







-> škodec mě už tu výztuhu napadlo poštelovat paličkou tak ji budu muset vrátit protože zase na to nepasujou origo sedačky a ty z rappida jsou stejně šikmo 







Chtělo by to spíše vysát 











Už jen sehnat ventil a můžeme troubit.
Origo 742.136 hlava a motor na LPG a každých 5000km výfukové ventily uplně natvrdo
Jezdit se s tím dá ale chyta jen na benzín,po spravení těch vuli i na LPG

























felicia 1,3 mpi rv. 1998 50kw.. jaké tam má být teplotní čidlo na termostatu? .... žluté nebo modré?













