Mimochodem když tu čtu o tom pojištění na storno. To je úplně k hovnu. Přečtěte si pořádně podmínky za kterých to funguje. Já o tom přemýšlel, když jsme letěli do Dubaje. Měl jsem horečky a bylo mi fakt hooodně blbě. Storno nebylo problém, ale samozřejmě jen pro mě jako nemocného, takže paní by letěla sama...takže pak nechápu na co takový produkt je.
Mimochodem ve výlukách ve většině případů bývá i nepříznivá situace v cílové zemi (geopolitická, klimatická, ekologická či epidemiologická situace) takže v tomhle případě by stejně to pojištění storna ani nešlo použít.
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Dovolená
11:10:36
23.07.2017
23.07.2017

Jirik_Tuňák1983
-> Čokin 23.07.17 10:42:58: Pokud je náplň dne "bazén, rozplácnutí se na pláži", další den "bazén, rozplácnutí se na pláži" a pořád dokola celou dovolenou, tak jsou vyhozené prachy i těch 20 000,-. Každý to má asi jinak, ale pokud je v oné destinaci co k vidění (památky apod.), je škoda strávit celou dovolenou hnitím na pláži. Navíc je hodně k vidění i u nás a našich slovenských bratrů, už máme i restaurace s výbornou kuchyní, takže se člověk i dobře nají. Nezřídka to sice vyjde skoro jako dovolená v zahraničí, ale myslím si, že tady by měly rodiny začínat. Vidím to u některých lidí, každý rok jedou k zahnojenému přelidněnému moři, ale Čechy jejich děti vůbec neznají.
Nebo někam jedou, ale protože to tam ještě před 14 dny práskalo, tak se celou dovolenou třepou v hotelovém komplexu a nikam se ani nepodívají, ale hlavně, že je to levný.
Nebo někam jedou, ale protože to tam ještě před 14 dny práskalo, tak se celou dovolenou třepou v hotelovém komplexu a nikam se ani nepodívají, ale hlavně, že je to levný.
11:10:24
23.07.2017
23.07.2017

Tomaso435
-> Antony: mělice


11:09:39
23.07.2017
23.07.2017

Antony - zrušená registrace
Tak ona malta a zlatý písky taky nejsou špatný 

10:59:17
23.07.2017
23.07.2017

saskyn2
Ale je fakt že jme měli hotel bez bazénu(asi jsem nikdy nepochopil na co je mi u moře bazén?) a polopenzi. Ono se totiž v Řecku to hotelové jídlo nedá žrát a stejně si člověk skočí na nějakou mňamku do města. Když k tomu připočítám půjčovné za skůtra a nějaký benzín a utrácení okolo tak to stejně vyšlo možná levněji než jet ve dvou do HR, který se mimochodem s Řeckem nedá absolutně srovnávat.
10:54:55
23.07.2017
23.07.2017

saskyn2
No nevím, my byli na Kosu tuším tak 3 roky zpátky za 10/osobu. A děti bývají většinou za polovinu. Bud to nějak výrazně podražilo, nebo člověk musí víc hledat.
10:42:58
23.07.2017
23.07.2017

Čokin
Zlatý Chorvatsko, ve 2 za dvacku a naplno.
10:31:50
23.07.2017
23.07.2017

Milan 136
-> Tuner#2: to je strašný
23:48:56
22.07.2017
22.07.2017

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Milan 136 22.07.17 22:14:16: Běžná cena. My byli loni ve třech za 60 v zimním předprodeji.
22:39:27
22.07.2017
22.07.2017

Pavel P@nkáč
-> Antony: nějaká ženská psala na face že nocujou zas na lehadku tam to musí být dobrý psycho, letět sám tak na to mrdam si nějak vždycky poradím ale s malejma detma by letěl fakt podle mě jen kokot....
22:36:15
22.07.2017
22.07.2017

Pavel P@nkáč
-> Milan 136: tak ve 4 lidech ti to naskace ve dvou to je levnější ale to neres stejně budu doma tak mám za 70 tak vředy

22:14:16
22.07.2017
22.07.2017

Milan 136
-> Pavel P@nkáč 22.07.17 10:14:16: do řecka za 70? Ty seš asi dobrej pacient ne?

22:07:24
22.07.2017
22.07.2017

Antony - zrušená registrace
-> Pavel P@nkáč: teď na to koukám 

21:51:39
22.07.2017
22.07.2017

Pavel P@nkáč
-> Antony: tvl tak se to tam asi zatřáslo znova ne tak silně ale přes 4


17:23:37
22.07.2017
22.07.2017

Antony - zrušená registrace
-> Vojťas: jj, bylo a taky je to považovaný za raritu.
13:51:52
22.07.2017
22.07.2017

venni
-> MATTESS 20.07.17 10:35:32: tohle všechno jsme absolvovali už snad před 8mi lety na kolech a stále si to vybavuju jako by to bylo včera... Tam je na dovču prostě parádně.
13:24:51
22.07.2017
22.07.2017

Vojťas
-> Antony - zrušená registrace 22.07.17 13:18:39: nebylo to letos v Italii kde to behem tydne znicilo cely historicky centrum?
Kazdopadne to co uz melo spadnout snad spadlo ne? Tak snad by to mohlo bejt cajk, kdyztak muzete spat na plazi, to u nas taky nezazijes
kor ta ty prachy, asi bych je nevyhodil za storno...
Kazdopadne to co uz melo spadnout snad spadlo ne? Tak snad by to mohlo bejt cajk, kdyztak muzete spat na plazi, to u nas taky nezazijes
kor ta ty prachy, asi bych je nevyhodil za storno...13:18:39
22.07.2017
22.07.2017

Antony - zrušená registrace
-> Pavel P@nkáč: já bych se toho nebál. Sice je to aktivni uzemí, ale ta šance, že se to oklepe znovu na stejným místě moc velká nebude.
12:28:26
22.07.2017
22.07.2017

Pavel P@nkáč
-> Tuner#2: jj to storno jsem měl loni taky, ale letos jsme to kupovali jako last minute minulej tejden a tam to nejak nešlo....a včera v noci se to tam zatřáslo
12:20:37
22.07.2017
22.07.2017

Tuner#2 - zrušená registrace
-> Pavel P@nkáč 22.07.17 10:14:16: My jsme s ditetem meli pojisteni na storno. Nestalo to moc a kdyby malej onemocnel, tak se da storno i den pred a vrati slusny procenta zpet. Ale to jsi asi slyset nechtel. Nevim jaka je tam situace, zkusil bych pres asociaci cestovek proverit.
10:14:16
22.07.2017
22.07.2017

Pavel P@nkáč
řeším celkem dilema
v pondělí máme letět na ostrov kos, boužel tam bylo zemětřesení, vůbec se mě tam s dětma nechce posraná cestovka to řešit nechce a nebude a storno je 100% z ceny takže nevím jestli mám nechat skoro 70tyček propadnout nebo tam odletět
i když už tam budu tak se klepat jestli se tam něco nestane není to pravé na nervy už ted jsem z toho značně rozvrkočenej
v pondělí máme letět na ostrov kos, boužel tam bylo zemětřesení, vůbec se mě tam s dětma nechce posraná cestovka to řešit nechce a nebude a storno je 100% z ceny takže nevím jestli mám nechat skoro 70tyček propadnout nebo tam odletět
i když už tam budu tak se klepat jestli se tam něco nestane není to pravé na nervy už ted jsem z toho značně rozvrkočenej
21:20:35
21.07.2017
21.07.2017

castrol
-> Jirik_Tuňák1983 18.07.17 13:07:14: tak jedna pre teba aby som nesklamal :)
16:14:52
20.07.2017
20.07.2017

11mAjA11
-> tunerlada: Sme ve Svedsku, momentalne na ceste do Osla (dve noci a zase po pobrezi dolu).
Les plny veteranu si nenechame ujit tak uvidime.

Les plny veteranu si nenechame ujit tak uvidime.

13:22:13
20.07.2017
20.07.2017

MATTESS
-> vhml: my tam byli 2 roky zpět a na tu jsem se těšil.
-> Jumbo:
-> Jumbo:

11:12:40
20.07.2017
20.07.2017

Jumbo
-> MATTESS: Na kolonádu jsem zapomněl, to je fakt... Tam je to taky pěkné...
10:44:19
20.07.2017
20.07.2017

vhml
-> MATTESS 20.07.17 10:35:32: ta kolonáda je parádní, byli jsme tam letos a koukali jak blázni, kde se to tam vzalo. Vypadá to jak vystřižený ze starýho řecka
A moc hezké je dole pod ním muzeum železné opony.
A moc hezké je dole pod ním muzeum železné opony.10:35:32
20.07.2017
20.07.2017

MATTESS
-> StepaNoFUN: ještě bych zmínil u Valtic Kolonádu na Reistně, pak Zámek Rendez-vous (Dianin chrám), Kapli sv. Huberta (dá se dojít pěšky), Chrám Tří Grácií. Dále termály Laa an der Thaya u sousedů. U Mikulova proti Sv. Kopečku Kozí Hrádek (taky schody).
10:19:56
20.07.2017
20.07.2017

Jumbo
-> StepaNoFUN: Tak rozhodně celý Lednicko-Valtický areál stojí za to (krom Břeclavi, tam je velké kulové, žil jsem tam asi 15 let, tak to vím...). Lednice a Valtice taky stojí za to, krásné zámky i zahrady. Mikulov má pěkné historické náměstí a zámek, dá se vyšplhat i na Svatý kopeček, ale je to celou dobu po schodech.
Určitě bych si vylezl na Dívčí Hrad (Děvín) na Pálavu, je tam krásný rozhled a když začneš z Pavlova, není to ani tak strašně daleko, jen pár schodů na konci.
Nevím, jaký máš akční rádius, ale klidně bych se otočil i do Brna, s děckama se dá třeba do Zoo a pak lodí na přehradu, je to hned vedle sebe a loď jezdí k hradu Veveří takže to dohromady dá určitě výlet na celý den. Centrum se taky dá, technické muzeum je taky docela pěkně udělané.
Je tam v okolí hromada věcí, ale většinou dostupné pouze na kole bez auta, takže na pěší dost daleko.
Jestli ti nevadí jet dál autem, tak třeba i Moravský kras je zajímavý výlet, projet si Punkevní jeskyně, lanovkou na Macochu a pak po okolí.
Záleží hodně na tom, co bys chtěl vidět a jak daleko jet autem.
Určitě bych si vylezl na Dívčí Hrad (Děvín) na Pálavu, je tam krásný rozhled a když začneš z Pavlova, není to ani tak strašně daleko, jen pár schodů na konci.
Nevím, jaký máš akční rádius, ale klidně bych se otočil i do Brna, s děckama se dá třeba do Zoo a pak lodí na přehradu, je to hned vedle sebe a loď jezdí k hradu Veveří takže to dohromady dá určitě výlet na celý den. Centrum se taky dá, technické muzeum je taky docela pěkně udělané.
Je tam v okolí hromada věcí, ale většinou dostupné pouze na kole bez auta, takže na pěší dost daleko.
Jestli ti nevadí jet dál autem, tak třeba i Moravský kras je zajímavý výlet, projet si Punkevní jeskyně, lanovkou na Macochu a pak po okolí.
Záleží hodně na tom, co bys chtěl vidět a jak daleko jet autem.
10:00:42
20.07.2017
20.07.2017

StepaNoFUN
-> Jumbo: Spíš vejlety autem a tam někam dojít. Budeme chodit převážně s kočárem, takže bych kamzičí stezky chtěl zredukovat na minimum. Případně "nosítko" na prcka budem mít taky, ale že by se mi chtělo s ním tahat někam extrémně daleko a třeba celej den, to zase ne.
08:17:28
20.07.2017
20.07.2017

Jumbo
-> StepaNoFUN: A co by tě zajímalo? Plánuješ pěší tůry, nebo objíždět autem?
18:35:46
19.07.2017
19.07.2017

Milan 136
17:09:55
19.07.2017
19.07.2017

StepaNoFUN
-> Jumbo: Klidně můžeš nahodit něajký tipy...
21:33:02
18.07.2017
18.07.2017

Tomaso435
21:29:35
18.07.2017
18.07.2017

suri
-> Milan 136: Tu je horko ako v prdeli a tým ľudom drbe , čo už tu nepríde do servisu ... To už očakávam len zákazku na výmenu knôtu v stretávacom svetle na Voiturette ...
16:47:52
18.07.2017
18.07.2017

Milan 136
-> suri 18.07.17 12:31:42: proc ne :-D
Dneska jsme dali Spissky hrad. Hrozny vedro je. A cestou zpet ze kouknem na Strbsky pleso. Tak jsem tam prijel a tam 14°C a bourka a brutalni prutrz. Tak jsme jeli dal
Dneska jsme dali Spissky hrad. Hrozny vedro je. A cestou zpet ze kouknem na Strbsky pleso. Tak jsem tam prijel a tam 14°C a bourka a brutalni prutrz. Tak jsme jeli dal
15:54:54
18.07.2017
18.07.2017

castrol
-> suri: tak veru
14:58:35
18.07.2017
18.07.2017

Jumbo
-> StepaNoFUN: Pálavu a celou Jižní Moravu docela znám, kdybys chtěl nějakou radu...
14:32:38
18.07.2017
18.07.2017

StepaNoFUN
Já asi ( na druhej pokus, když první dovolená nebyla dovolenou) zkusím moravu. Pravděpodobně Pálava. Na vejlet do Bratislavy možná odtamtud, pokud mladýmu stihnou udělat pas. Jinak se mi to moc nechce riskovat.
13:07:14
18.07.2017
18.07.2017

Jirik_Tuňák1983
-> suri 18.07.17 12:31:42: Ano, na velký hodiny a kvanta turistů. 

12:31:42
18.07.2017
18.07.2017

suri
-> castrol: Česi do Tatier , Slováci do Prahy ...
12:21:40
18.07.2017
18.07.2017

castrol
tak to vyzera ze od zajtra do pondelku budem dovolenkovat v prahe
21:27:12
16.07.2017
16.07.2017

suri
-> Milan 136: pošli do SZ kde bydlíš
v pohode , spotreba by som povedal je lepšia ako som očakával , v prvom rade je to pohodlný voz ktorý nevyžaduje zvláštnu námahu pri jazde ...
v pohode , spotreba by som povedal je lepšia ako som očakával , v prvom rade je to pohodlný voz ktorý nevyžaduje zvláštnu námahu pri jazde ...
21:20:06
16.07.2017
16.07.2017

Milan 136
-> suri 16.07.17 21:16:23: do vysokych taky pojedem 
Jsme kus od Liptovskeho Mikulase. Spotreba pekna no

Jsme kus od Liptovskeho Mikulase. Spotreba pekna no

21:16:23
16.07.2017
16.07.2017

suri
-> Milan 136: Joj ale to si v Nízkych Tatrách , som nevedel že ideš po stopách partizánov ... kde bývate ? ak tak SZ
no ja som spravil 300km a svieti tam 8,6 ale čo si o tom myslieť neviem :D
no ja som spravil 300km a svieti tam 8,6 ale čo si o tom myslieť neviem :D
21:14:15
16.07.2017
16.07.2017

Milan 136
-> suri 15.07.17 09:21:59: uz tu jsem. Dnes jsme si dali Dumbier a Chopok a jsme KO. Cestou dolu jsem asi trochu v zatackach a vraceckach potrapil frajera v Tesle S, co se na me lepil na rovinkach
Jinak cesta sem 513km a 5,5l spotreba

Jinak cesta sem 513km a 5,5l spotreba
20:43:55
16.07.2017
16.07.2017

suri
20:43:07
16.07.2017
16.07.2017

suri
-> Milan 136: Ja som v Tatrách bol ale som ťa nestretol
09:21:59
15.07.2017
15.07.2017

suri
-> Milan 136: kedy ideš?
21:35:40
14.07.2017
14.07.2017

Milan 136
20:46:36
14.07.2017
14.07.2017

krtik
-> Milan 136 14.07.17 20:37:42: Rada nad zlato. Každou bílou OIIfl zkoumám první vejšku, když nesedí, vlastně spíš neleží, du dál
.
.
