
skoda.virt.cz
stránky o vozech Škoda 105-136, Rapid, Garde a jejich předchůdcích
Dovolená
14:44:11
19.05.2011
19.05.2011

Syny
-> Karel.: Kdyz CR a kola, tak bych vyrazil do Krkonos :) Jinak my pojedem do Rakouska do Alp a tam to muzu jen doporucit. Sice to neni nejlevnejsi, ale stoji to za to... A muzes si na kole vyslapnout Alpenstrasse (z 900m n.m. do 2571m n.m. - a ze tam takovych expertu co to davali na kole bylo) 

14:04:55
19.05.2011
19.05.2011

pinokio110
-> palinator: I když to je trochu z ruky,tak pod Bítovem máme chatu-ideál na ryby,voda ze studánky,elektrika ze soláru,idylka.Potěšil jsi mě,že muzeum funguje,něco se povídalo,že to zrušej,což by byla škoda.
11:31:38
19.05.2011
19.05.2011

Karel.
-> MATTESS: Šumaba by se mi líbila, ale mladé se moc nechce, že prý tam jsou kopce
Budeme nejspíš brát kola, ale beru v potaz, díky
-> palinator: tam jsme už několikrát byli takže to nee, ale díky
Budeme nejspíš brát kola, ale beru v potaz, díky
-> palinator: tam jsme už několikrát byli takže to nee, ale díky

11:10:57
19.05.2011
19.05.2011

palinator
-> Jirik_Tuňák:

-> Karel.:
www.hotelbitov.cz/
Doporučuji! Měl jsem tu možnost zde sníst nejlepší jídlo, které jsem kdy jedl, bazén vyhřívanej slunečníma kolektorama, vinné sklípky, špinavá přehrada
a malý bonus - muzeum veteránů ve vsi. Od Citroena 2CV, přes Volhy, UAZy, Tatry 603,613,700 až po T138 4x4.
Chvíli cesty od Bítova JEDU (Jaderná elektrárna Dukovany).

-> Karel.:
www.hotelbitov.cz/
Doporučuji! Měl jsem tu možnost zde sníst nejlepší jídlo, které jsem kdy jedl, bazén vyhřívanej slunečníma kolektorama, vinné sklípky, špinavá přehrada
a malý bonus - muzeum veteránů ve vsi. Od Citroena 2CV, přes Volhy, UAZy, Tatry 603,613,700 až po T138 4x4.
Chvíli cesty od Bítova JEDU (Jaderná elektrárna Dukovany).10:52:12
19.05.2011
19.05.2011

MATTESS
-> Karel.: kdybys uvažoval nad Šumavou - loni jsme byli na Špičáku, hotel Kolibřík. Vzhled a vybavení poplatné době vzniku, ale mají bazén, ochotný personál, jídlo chutné, plno možností na tůry a jiné využití času. Jen ten bazén není vyhřívaný a v srpnu měla voda cca. 19°C 
www.sumavanet.cz/kolibrik
-> Jirik_Tuňák: Jeslti sis nevšiml, tak způsob financování se zde neřeší. Za počet trapných OT příspěvků není žádná cena

www.sumavanet.cz/kolibrik
-> Jirik_Tuňák: Jeslti sis nevšiml, tak způsob financování se zde neřeší. Za počet trapných OT příspěvků není žádná cena
10:32:21
19.05.2011
19.05.2011

Jirik_Tuňák - zrušená registrace
A může to bejt na splátky?


10:12:18
19.05.2011
19.05.2011

Karel.
Tak se nám to už pomalu blíží a vybíráme s mladou dovolenou. Původně jsme chtěli letět do Řecka, ale z toho naštěstí sešlo, lítání není moje silná stránka
Tak hledáme tady něco v Čechách, na Slovensku nbeo třeba i Rakousko. Podmínka je, že v areálu musí být bazén,ubytování asi nějakej hotýlek nebo i chatička by se hodila. Máte někdo nějaký zkušenosti? Prosím i s odkazama děkuji

Tak hledáme tady něco v Čechách, na Slovensku nbeo třeba i Rakousko. Podmínka je, že v areálu musí být bazén,ubytování asi nějakej hotýlek nebo i chatička by se hodila. Máte někdo nějaký zkušenosti? Prosím i s odkazama děkuji

