-> Marra: Na doby kdy jsem musel jen psát bakalářku teď s láskou vzpomínám
17:59:34 17.12.2012
koště
-> OndraKrupi: třeba ke mě hezky do plzně
17:37:47 17.12.2012
Marra - zrušená registrace
-> Jozka: jojo, ale minimálně jako fotomontáž je to dobrá :D každopádně zvládla vyhrát svoji RWD skupinu :)
nezávidím zkouškařům učení přes vánoce, je to hnus, já ž jen dopisuju bakalářku a jako KOPR i přes to, že už zkoušky nemám je hroznej.
15:52:12 17.12.2012
haso
-> afro100: kukam do toho TP a tiez tam nemam euro normu, to ktory blb vymyslel taky preukaz?
15:45:40 17.12.2012
afro100
-> haso: no ale on sa pyta, ako zisti tu normu :D :D
Vo velkom TP je kdesi napisane pri emisiach taky kod. Ten kod ked zadas do googla, tk to urcite vypluje euronormu
15:41:55 17.12.2012
haso
-> Suty: pokial sa nemylim, tak sa ekodan je podla euro normy ktoru auto splna...
15:39:29 17.12.2012
Suty
Vím že to sem nepatří i že to záleží na více věcech ALE.
Kolik bude ekodaň u Opel Agila 1.0 12V r.v. 2002 ?.
Popř. co mám hledat ve velkém techničáku za slůvko co mi to prozradí ?
14:50:13 17.12.2012
dragon_cb_cz
-> Jozka: Známe
14:45:43 17.12.2012
Jozka
-> Marra: "Co zvládla vaše škodovka" - 4 kubíky plynu i s bandaskou.. -> dragon_cb_cz: Chápu.. Takhle jsem jednou vysekl bravurně (a poctivě) písemou část zkoušky, aniž jsem věděl o dané problematice ještě něco dalšího navíc.. Naštěstí padl jen dotaz, jestli mi stačí dvojka - jinak bych patrně upadl v podezření z podvodu..
14:01:06 17.12.2012
Marra - zrušená registrace
-> Majki88: jo no, skoro jak zastara, když jezdily auta na dřevoplyn :D
13:59:23 17.12.2012
palinator
-> dragon_cb_cz:
Já to řikám pořád, že čím míň se učíš, tím je to lepší.
13:56:29 17.12.2012
Majki
-> Marra: Umění fotit vypadá to jak by si tu bombu vezl na střeše
13:46:35 17.12.2012
Marra - zrušená registrace
koukl jsem na fotky z modřic, dokonce mě i slečna vyfotila, což se v záplavě závoďáku divím. A taky jsem se divil, že jsem tam byl se škodovkou sám, škoda, že se nikdo nepřidal, je to supr akce na sněhu :)
-> Jozka: Jsou, dokonce i poznámky... jenže nějakým nedopatřením se mi podařilo na plný počet napsat oba testy i seminárku (přitom jsem ani jednomu moc nedal), takže by teď bylo fakt trapné u zkoušky být dutý jak bambus...
12:59:14 17.12.2012
Jozka
-> dragon_cb_cz: "..jestli jsou na to skripta.." a padej se učit..
12:06:36 17.12.2012
dragon_cb_cz
"Práce je poměrně stručná, ale dostačující, jasně strukturovaná, obsahově věcná.
Uděluji 20 bodů."
Ufff... no tak teď jen se to na tu zkoušku naučit Necelých 24 hodin... no, to půjde
-> OndraKrupi: ser na Plzen, Olomouc je bliz. Uz jedu pro hotovost
08:15:24 17.12.2012
J3STER
OndraKrupi 16.12.12 23:30:22 napsal: tak jsem byl naložit a povezu směr plzeň -> OndraKrupi: Ne, ne směr Vyškov!!!
07:36:24 17.12.2012
Gryzly
-> haso: U nas v praci auditor napadl nase FMEA na vetsinu výrobků, takže do dubna budu muset tři FMEAi předělat a dalších asi pět vytvořit. Přitom pět let po sobě jiným různým auditorům ze stejné firmy to nevadilo.
To je taková hovadina čistě jen kvůli auditům, neskutečný
00:22:11 17.12.2012
haso
-> palinator: ja robim prave FMEA analyzu prednej napravy vozidla typoveho radu 742 a nebavi ma to strasne, take kokocie
-> palinator: Dobrej... já na počítači posouval hodiny aby byl čas odeslání 23:59 - přešvihnul jsem o 8 minut Ale byla to deadline jen pro ty co chtějí jít v úterý na zkoušku, takže by to moc zkoumat a hrotit nemusel
23:55:44 16.12.2012
palinator
-> haso:
Prostředky digitalizace obrazu (foťáky, kamery, skenery), sračky, ale když to chtěj, plácat se v tom umim...
23:48:13 16.12.2012
haso
-> palinator: vidim, ze nejsom sam kto taketo somariny riesi po nociach
o com si pisal?
23:45:43 16.12.2012
palinator
další semestrálku, aby se neřeklo... Ještě mi zbylo 15 minut do deadline.
23:12:47 16.12.2012
Enggik
-> dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :) :
23:01:14 16.12.2012
dna69 - "zde je místo pro Vaši reklamu" :)
-> Vilda: Na tohle tu babu asi neuženeš.
22:04:12 16.12.2012
Enggik
-> Vilda: Jen aby to u toho dívání neskončilo
21:59:30 16.12.2012
Vilda - zrušená registrace
-> Enggik: Zase až tak to není. Byl jsem se podívat teď v sobotu a zatím je to dobré
21:46:52 16.12.2012
Enggik
-> Vilda: Už je to tady, začala ,,zimní sezóna" a péče o Škodnou jde stranou
21:17:31 16.12.2012
koště
-> Vilda: mmm schelinger... dobrá volba
20:36:20 16.12.2012
Vilda - zrušená registrace
Dnes jsem skládal básničku
Ještě spí a spí a spí, škodovka zakletá,
na blatníku a sloupcích jí koroze vykvétá.
Kdo jí rezistin na práhy dá, kdo ji zachrání
kdo škodovku prorezlou před šrotem ochrání.
(zasvěcení vědí)
19:58:16 16.12.2012
OTA-MTX
Dneska jsem KONEČNĚ zprovoznil tempomat, ktery mi to zapojeni ne a ne chodit. Chyba byla v čidle spojky, ktere nejde diagnostikou vyzkoušet a ani nemohlo v autě nikdy fungovat (tak jak tam bylo zapojene).
18:55:16 16.12.2012
koště
-> auta.petr: Dík za upozornění. Toho sem si vážně nevšim.
15:16:44 16.12.2012
auta.petr
-> koště: To je tak schválně, nebo ti tam chybí "r" v tom názvu?